Survivor All Star’da adaya veda eden isim belli oluyor

Survivor’ın nefes kesen ‘All Star’ sezonunda son 8’e; Yunus Emre Özden, Seda Ocak, Nefise Karatay, Batuhan Karacakaya, Hilmi Cem İntepe, Ogeday Girişken, Merve Aydın ve Avatar Atakan kalmıştı. 1 kişi bugün adaya veda edecek. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

Düello öncesinde Murat Ceylan yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu.

‘KENDİMİ BUGÜNLERE HAZIRLADIM’

Avatar Atakan, “Hem kalmak hem de gitmek için çok güzel bir pota. Bakıyorum, 4 tane çok iyi yarışmacı var. Diğer yarışmacılarımız da tabii çok iyi ama şu anda ki potaya baktığında şampiyon kardeşim Hilmi Cem, şampiyon kardeşim Ogeday, şampiyon yarısı, finalist Merve ve ben. İnanılmaz bir pota. Rakibim de Ogeday. Buranın istatistiksel olarak en iyi yarışmacısıyla yarışıyorum ama ben zaten zaten buraya geldiğimden beri buranın en iyi yarışmacısı ile yarışıyorum. Kendimi bugünlere hazırladım. Kendime güveniyorum. Hangi atışları seçeceğini merak ediyorum. Güzel bir gün inşallah sonu da güzel olur” dedi.

‘RAKİBİM ÇOK SERT’

Hilmi Cem İntepe, “Sert bir pota, sert bir düello. Ne olacağı asla belli değil. Rakibim çok sert, yıllarını Survivor’a vermiş birisi. Sevdiği atışları da seçecek, biliyorum. Güzel bir karşılaşma olacak. İkinci raunta da kalmak istemiyorum. Kalırsam ne olur orayı bilmiyorum. İlk raunttan kendimi sıyırmak istiyorum. ” şeklinde konuştu.

‘HER ATIŞI YAPABİLMENİN ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM’

Merve Aydın, “Düello arenası gerçekten çok heyecanlı ve adrenalini çok yüksek bir yer. Burayı seviyorum, 5. kez düelloya giriyorum. Rakibim şampiyon Hilmi Cem, gerçekten çok iyi bir yarışmacı. Onunla yarışacağım için de gerçekten gururluyum. Burada çok atış seçen arkadaşımı gördüm, elenip gitti. Atış seçmenin çok önemli değil daha çok her atışı yapabilmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun.” ifadelerini kullandı.

 

‘BU LOBİNİN İÇİNDEN ÇIKMAK ONURDUR’

Ogeday Girişken, “Atışları seçmenin avantajı var ama tabii ki de bu son 8 çok güçlü. Bu son 8’e kalabildiysek zaten hemen hemen herkes bir çok atışı yapabiliyor ki buradalar. O yüzden atış seçmenin inanılmaz bir avantaj olduğunu düşünmüyorum ama gerçekten lobi çok sert. Bu lobinin içinden çıkmak onurdur. Bu lobinin içinde elenmek bir onurdur. Bugün güzel mücadeleler olacağını düşünüyorum. Elimizden geleni yapacağız” dedi.

Düelloda ilk turlar oynanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir